Szkoła Teatru

Pracownia Teatralna zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do  SZKOŁY TEATRU.

SZKOŁA TEATRU to jedyne miejsce w Białymstoku, w którym kompleksowo, wszechstronnie
i kompletnie zajmujemy się edukacją teatralną.

Pod czujnym i troskliwym okiem profesjonalnych, wykształconych i doświadczonych artystów, pedagogów, instruktorów, prowadzimy zajęcia z kultury żywego słowa, czyli poprawnej dykcji
i artykulacji, emisji głosu, piosenki ludowej i aktorskiej, interpretacji wiersza i prozy, scen dialogowych, zadań aktorskich oraz tańca i ruchu skupionych wokół improwizacji cielesno-ruchowej.

SZKOŁA TEATRU to miejsce, w którym w przyjaznej, twórczej i życzliwej atmosferze,  profesjonalnie pomagamy rozwijać skrzydła artystycznym pasjom i zainteresowaniom.

Interesujesz się teatrem? Nie wystarcza Ci bycie biernym widzem? Kusi Cię scena? Masz nieograniczoną wyobraźnię, dużą wrażliwość, jeszcze większe poczucie humoru i niezliczoną ilość energii? A może potrzebujesz skutecznie powalczyć z tremą i nieśmiałością? Albo po prostu dobrze się bawić, twórczo i emocjonująco spędzając czas?

SZKOŁA TEATRU jest właśnie dla Ciebie!

CZAS NA REALIZACJĘ MARZEŃ! W TEATRZE WSZYSTKO  SIĘ UDA, W TEATRZE PRAWDZIWE DZIEJĄ SIĘ CUDA! ZAPRASZAMY.

SKOŁA TEATRU to klimatyczne wnętrza prawie stuletniej kamienicy znajdującej się w centrum miasta, przystosowane do działań artystyczno-teatralnych, to profesjonalna, energetyczna, życzliwa, ale wymagająca kadra, to możliwość rozwoju, samodoskonalenia i nauki oparta  na wykorzystaniu narzędzi, środków oraz technik teatralnych.

SZKOŁA TEATRU to miejsce dobrych spotkań z nietuzinkowymi ludźmi kultury i sztuki, to master class’y i możliwość aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym miasta.

SZKOŁA TEATRU to trzy klasy :

Milusińscy, skierowana do dzieci od lat 10 do 14

Buntownicy, skierowana do młodzieży od lat 15 do 19

Doświadczeni, skierowana do dorosłych.

SZKOŁA TEATRU to młoda kadra, pełna niekonwencjonalnych praktyk artystycznych, która działa nietypowo, proponując alternatywny program działania dla standardowych zajęć teatralnych. Naszą siłą jest otwartość i pozytywna energia, oraz miłość do wspólnych działań. Walorami naszej wspólnoty, jaką jest pracowania artystyczna, są miłość i prawda. Miłość do sztuki i prawda w sztuce. Wiemy, że każdy uczestnik jest na tyle cennym twórcą, że nie potrzebujemy zakłamywania rzeczywistości, ani ich udawania. Damy im swoją radość z każdego spotkania i otwartość na ich propozycje, a to wprowadzi nas na piękną drogę ku rozwojowi każdego, bo my również nieustannie się uczymy. Uczymy, bo tego chcemy i nas to również kształtuje. Dodatkowo, przekazujemy swoją wiedzę w zakresie niepowszechnej, dotąd sztuki teatru formy oraz performatyki w praktyce scenicznej. 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

Czekamy właśnie na CIEBIE!

Zapisy i informacje – kontakt@pracowniateatralna.pl

JESTEŚMY PARTNEREM SZKOŁY HALINY I JANA MACHULSKICH PRZY ASSITEJ W WARSZAWIE.