O nas

Pracownia to klimatyczne wnętrza osiemdziesięciopięcioletniego budynku, stojącego przy ulicy Mickiewicza i przystosowanego do prowadzenia szerokorozumianej działalności artystycznej.

Główne działania pracowni skierowane są do młodzieży, która pragnie pogłębiać, rozwijać i doskonalić swoje teatralne zainteresowania.

Pracownia prowadzi spotkania, zajęcia edukacji teatralnej, kursy, szkolenia; realizuje projekty mające na celu poszerzenie oferty kulturalnej i artystycznej Białegostoku.

Pracownie tworzą Justyna Godlewska Kruczkowska i Paweł Żuk.

Justyna Godlewska-Kruczkowska

Pasja, temperament, uśmiech. Aktorka, logopeda, pedagog. Ponad 20 lat na scenie i 60 ról (o szerokim wachlarzu charakterów i osobowości) w spektaklach Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. Instruktor warsztatów teatralnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Juror konkursów recytatorskich i teatralnych. Dwukrotna stypendystka Prezydenta Miasta Białegostoku (spektakle “Emocjałki” i “Kochanka”). Laureatka Nagrody Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie upowszechniania i ochrony kultury.

Paweł Żuk

Człowiek kultury, organizacji nie tylko samo…, ale i pozarządowych, pomysłodawca, projektodawca, współorganizator. Świetnie porusza się w meandrach marketingu, o którym wciąż kupuje książki, których nie ma czasu czytać. O reklamie w sieci, wie już chyba wszystko, chociaż sam uważa, że nie wie nic. W ciągłym ruchu i działaniu. Menedżer kultury, który nigdy nie odmawia pomocy i nie boi się wyzwań. Również artystycznych.