Zajęcia - Pracownia Teatralna

Zajęcia teatralne

Warsztaty Teatralne


Całoroczne zajęcia teatralne, na których poznasz nowych przyjaciół, rozwiniesz swoje pasje i zainteresowania. Wspólnie zrealizujemy przedstawienie, które zaprezentujesz na profesjonalnej scenie przed publicznością.

Kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych


Przygotowujemy do egzaminów wstępnych na uczelnie artystyczne, m.in. do szkół teatralnych i filmowych oraz na akademie muzyczne.

Zajęcia wokalne

Pracownia Wokalna


Profesjonalnie, twórczo i skutecznie pomożemy Ci rozwinąć Twoje muzyczne pasje. Z nami uwolnisz swój głos, opanujesz emocje i stres, spełnisz marzenia. Umów się na indywidualne zajęcia z Julią Kuzyką i Łukaszem Bojaczukiem.

Balet

Body Ballet


Lżejsza wersja ćwiczeń, połączona z elementami pilatesu jest doskonała dla każdego, kto chciałby spróbować tańca klasycznego, niezależnie od wieku. Nie rywalizując z nikim, możesz skupić się na nowym wyzwaniu jakie przynosi balet i poprawić swoją kondycję zarówno fizyczną, jak i psychiczną.

Szkraby balet (5-8 lat)


Im wcześniej zapiszemy dziecko na zajęcia, tym lepiej i łatwiej będzie można wypracować jego koordynację, umiejetność kluczową zarówno dla jego rozwoju motorycznego, jak i dla poźniejszego rozwoju tanecznego (bądź sportowego) oraz rozwijaniu gibkości dziecka.