Warsztaty teatralne - Pracownia Teatralna

Warsztaty teatralne


 

„Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie,
gdyż tam pokazuje się ludziom, jakimi mogliby być,
jakimi pragnęliby być, choć nie mają na to odwagi, i jakimi są.”
Tove Jansson


Zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów. Nasza młoda, profesjonalna, utalentowana kadra przeprowadzi Cię przez meandry współczesnego teatru! Zapewniamy warsztat z kultury żywego słowa, czyli poprawnej dykcji i artykulacji, emisji głosu, piosenki ludowej i aktorskiej, interpretacji wiersza i prozy, scen dialogowych, zadań aktorskich, improwizacji oraz tańca, ruchu i świadomości ciała.

Pracownia Teatralna gwarantuje możliwość spotkania z nietuzinkowymi ludźmi kultury i sztuki oraz odbycia kursów masterclass. W twórczej i życzliwej atmosferze pomagamy rozwijać skrzydła artystycznym pasjom i zainteresowaniom. Jesteśmy jedynym miejscem w Białymstoku, które kompleksowo i wszechstronnie zajmuje się edukacją teatralną.

 

Interesujesz się teatrem?
Masz nieograniczoną wyobraźnię, dużą wrażliwość i niezliczoną ilość energii?
A może potrzebujesz skutecznie powalczyć z tremą i nieśmiałością?
Albo po prostu chcesz dobrze się bawić i spędzić twórczo czas?

 


Uwaga! Uwaga!

Nabór trwa cały rok!
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
Nie zwlekaj! Rozpocznij z nami swoją teatralną przygodę!

Liczba miejsc ograniczona.

Dołącz do nas!
Projektuj teatr!

Szkraby (5-8 lat)


Grupa, w której młodsze dzieci w wieku od pięciu do ośmiu lat poznają teatr. Uczą się pracy w grupie, dużo skaczą, tańczą, śpiewają i recytują najpiękniejsze fragmenty literatury dziecięcej. Próbują rozpoznać, zrozumieć i okiełznać emocje.

Spotykamy się:

  • w soboty w dwóch grupach: grupa 1 — 8.45-9.45; grupa 2  10.00-11.00
  • w niedziele w grupie 3 – 8.45 – 9.45 

Koszt zajęć to 150 zł miesięcznie.

Milusińscy (9-13 lat)


To grupa dla dzieciaków między dziewiątym a trzynastym rokiem życia. Poza śpiewem, tańcem i pięknym, głośnym mówieniem uczymy słuchać i szanować się nawzajem, bardzo kreatywnie spędzając czas.

Spotykamy się w soboty od 11.15 do 14.15. Dziecko może zostać dodatkową godzinę w Pracowni, spędzając czas na grach i zabawach integracyjnych.

Koszt zajęć to 425 zł miesięcznie.

Buntownicy (14-18 lat)


W tej grupie spotyka się młodzież między czternastym a osiemnastym rokiem życia, która na warsztatach teatralnych rozwija swoje talenty i zainteresowania.Uczestnicy nabierają pewności i wiary w siebie, przebywając w twórczej, artystycznej i bardzo przyjaznej atmosferze.

Spotykamy się w soboty od 11.15 do 15.15.

Koszt zajęć to 425 zł miesięcznie.

Doświadczeni (19+)


To grupa dla osób pełnoletnich, otwarta dla każdego miłośnika teatru (nie wyznaczamy górnej granicy wieku). Przygotowując przedstawienie, realizujemy siebie, spełniamy marzenia, świetnie się bawimy.

Spotykamy się w niedziele od 10.00 do 14.00.

Koszt zajęć to 425 zł miesięcznie.