Justyna Godlewska-Kruczkowska


Pasja, temperament, uśmiech. Aktorka, logopeda, pedagog. Ponad 20 lat na scenie i 60 ról (o szerokim wachlarzu charakterów i osobowości) w spektaklach Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. Instruktor warsztatów teatralnych dla dzieci, młodzieży
i dorosłych. Juror konkursów recytatorskich i teatralnych. Dwukrotna stypendystka Prezydenta Miasta Białegostoku (spektakle „Emocjałki” i „Kochanka”). Laureatka Nagrody Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie upowszechniania i ochrony kultury. Odpowiada za program edukacyjny i artystyczny Pracowni oraz prowadzi warsztaty teatralne.

Paweł Żuk


Człowiek kultury, organizacji nie tylko samo…, ale i pozarządowych, pomysłodawca, projektodawca, współorganizator. Świetnie porusza się w meandrach marketingu, o którym wciąż kupuje książki, których nie ma czasu czytać. O reklamie w sieci, wie już chyba wszystko, chociaż sam uważa, że nie wie nic. W ciągłym ruchu i działaniu. Menedżer kultury, który nigdy nie odmawia pomocy i nie boi się wyzwań. Również artystycznych. Odpowiada za organizację, administrację, finanse i marketing Pracowni. 

Karolina Mazurek


Absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie filia w Białymstoku na kierunku aktorstwo. Od dziecka uczestniczyła w spektaklach realizowanych na Sali Kongresowej w Warszawie oraz na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. Podczas studiów uczestniczyła w festiwalach teatralnych 
we Wrocławiu, Wałbrzychu i w Białymstoku. Uczestniczka warsztatów dubbingowych, filmowych oraz ze śpiewu białego. Ma doświadczenie w realizacjach scenicznych, dubbingowych i filmowych. Bierze udział w licznych projektach teatralnych między innymi uczestniczyła w spektaklu realizowanym przez Ośrodek Kultury w Knyszynie „Dziady. Lament pogranicza”. Prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Anton Ilyin


Od lat związany z Teatrem Lalek w Grodnie, który rozwinął w nim pasję do teatru. Absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie filia w Białymstoku na kierunku reżyserii. Od dzieciństwa uczestnik festiwali teatralnych między innymi takich jak – Festiwal Teatralny WIGRASZEK. W trakcie studiów brał udział w licznych eventach teatralnych w Warszawie i Białymstoku. Współpracował 
z twórcami z Białorusi, Ukrainy, Rosji i Polski, między innymi z Olegiem Żugżdą i Igorem Kazakovem. Podczas studiów realizował teksty twórców klasycznych i współczesnych. Stypendysta Prezydenta Miasta Białegostoku dla Młodych Twórców. Prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Paula Gogol


Aktorka , tancerka, choreografka. Ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, Wydział Teatru Tańca. Od najmłodszych lat związana z tańcem nowoczesnym, później kształtowała się w kierunku tańca współczesnego i jazzowego. Dyplom aktorski robiła pod okiem Jana Peszka. Współpracowała z Teatrem KTO i Teatrem Żydowskim w Krakowie. Występuje w spektaklu „Blaszany Bębenek” reż.Wojciech Kościelniak w Teatrze Capitol we Wrocławiu. W 2020 r. dołączyła do zespołu Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. Prowadzi zajęcia z ruchu scenicznego i tańca.

Julia Kuzyka


Studentka III roku filologii polskiej (Uniwersytet w Białymstoku) i aktorstwa teatru muzycznego (Policealne Studium Wokalno-Aktorskie w Białymstoku). W 2022 roku wydaje swój pierwszy autorski album pt. „blue memories”. Od lat jeździ na warsztaty wokalne, niedawno zaczęła również kształcić się w zakresie emisji głosu, uczestnicząc w szkoleniach trenerskich. Prowadzi zajęcia z emisji głosu i śpiewu.